Naše motto

Značka Lorencic Bauservice = Technika + Servis pre stavebných profesionálov!

Lorencic je vedúcim obchodným koncernom pre stavenmých profesionálov v strednej a východnej Európe.Lorencic - skupina má v súčastnosti 32 vlastných pobočiek v 9 krajinách.

Našou úlohou je pomocou modernej techniky a širokého servisu podporovať väčšinu prác na stavbe.

Popri kompletnej ponuke stavebných materiálov, stavebných strojov a služieb sú za úspech našej frimy zodpovední hlavne naši spolupracovníci.

Dipl.-Ing Walter Pacher, CEO Lorencic

Promptné dodávky, Top - kvalita a výborný pomer ceny a služieb sú našou ďaľšou výnimočnou silou.

Lorencic má plochú, decentralizovanú organizačnú štruktúru, široké gegrafické pokrytie, veľkú individuálnu autonómiu a odborné sily. Byť tak decentralizovaný ako je to možné a tak centralizovaný ako je to nutné, je našou devízou. Naše pobočky vidíme ako lokálne servisné strediská: tak je možné sa lepšie sústrediť na potreby našich zákazníkov, čo je pre nás obzvlášť dôležité v našom regióne Strednej a Východnej Európy. Snažíme sa byť pre našich zákazníkov prvou kontaktou osobou.

  • Dôvera
  • Pružnosť
  • Snaha o úspech a
  • Vlastná zodpovednosť

sú základnými hodnotami našej firemnej filozofie, ktorých nositeľmi sú všetci naši spolupracovníci. Naši spolupracovníci na pobočkách sa vyznačujú kompetentnosťou, rýchlosťou a ochotou pomôcť, čoho základom sú naše odborné vedomosti a technická odbornosť. Naše vzťahy so zákazníkmi, dodávateľmi a spolupracovníkmi sa vyznačujú pozornosťou, angažovanosťou a osobnou zodpovednosťou.

Unsere Business Mission

Die Marke Lorencic Bauservice steht für Technik + Service für den Bauprofi!

Als international führendes Handels- und Dienstleistungsunternehmen bietet LORENCIC ein umfangreiches Produktportfolio und hervorragende Beratung.

Wir sind durch höchste Produkt- und Serviceorientierung der erste Ansprechpartner für unsere Kunden. Die Qualität in unserem Tun, fundiertes Fachwissen und technische Kompetenz bilden die Basis dafür.

Verkauf, Service, Reparatur und Vermietung erfolgen über eigene Servicecenter.Unsere Produkte und Dienstleistungen sind rasch und bequem verfügbar.

Langjährige Erfahrung und Nähe zum Kunden schaffen Sicherheit und Vertrauen.

Unsere Beziehung zu Kunden, Lieferanten und Mitarbeitern ist von aufrichtiger Achtung, Engagement und Verantwortungsbereitschaft geprägt.

Größten Wert legen wir auf gegenseitige Unterstützung und Freundlichkeit im Umgang miteinander. Jeder Einzelne leistet durch sein professionelles Handeln seinen Beitrag zum Ganzen.