> Home > Impresum

Impresum

Prepojenia                                                                                                                                                                                  Naše web-stránky obsahujú aj prepojenia (LINKS) k stránkam iných poskytovateľov. Lorencic nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah cudzích stránok, ku ktorému je možné sa dostať pomocou týchto prepojení (LINKS). Tieto cudzie ponuky boli pri prvom prepojení skontrolované na možný obsah porušujúci zákon. Keď zistíme, alebo budeme na to upozornení, že tieto môžu mať nezákonný obsah, budú tieto prepojenia (LINK) zrušené ihneď ako to bude technicky možné.

Copyright                                                                                                                                                                                    Táto web-stránka a celý jej obsah (ako napr.: fotky, logá , dokumenty,...)(s výnimkou tých, ktoré sú už chránené) podliehajú Copyright-u firmy Lorencic. Značky a/alebo Copyright-y tretích osôb sú uznávané ako vlastníctvo danných majiteľov.

Právna zodpovednosť                                                                                                                           Za správnosť obsahu nezodpovedáme. Všetky príspevky pochádzajú z dôveryhodných o zdrojov. Z toho dôvodu nezodpovedáme za aktuálnosť, správnosť a úplnosť poskytovaných informácií. Komerčné využitie, alebo ďaľšie šírenie obsahu týchto internetových stránok podlieha písomnému povoleniu. Údaje na našej internetovej stránke boli zostavené na základe súčasného stavu vedy a techniky. Vedomostný a skúsenostný stav  je v neustálom vývoji, presvedčte sa preto, prosím, vždy pred vykonávaním prác o jeho aktuálnom stave. Je pochopiteľné, že za údaje na týchto stránkach zodpovedáme, s výnimkou úmyslu, hrubej nedbanlivosti a porušení zásadných povinností.

Popisované použitie výrobkov nemusia v jednotlivých prípadoch zohľadňovať výnimočné podmienky. Vždy si preto vyskúšajte používané produkty pre konkrétne podmienky a v každom prípade zohľadnite návody na použitie a údaje výrobcu.     

 

Katalóg Lorencic

Listovať online alebo stiahnuť katalóg

Prejsť do katalógu

Kompetentné poradenstvo

Radi sme Vám k dispozícii

Prevádzky

Lorencic stroje v požičovni

Nájomné zariadenie v našom prenájme

Prístroje na požičanie

Login erfolgreich

Zurück zur Home

Reset erfolgreich

Wir haben Ihnen eine E-Mail gesendet
Zurück zur Home

Login

Der Benutzer oder das Passwort ist falsch
Loggen Sie sich bitte ein
Passwort vergessen?

Passwort vergessen?

Die eingegebene E-Mail Adresse wurde nicht gefunden
Tragen Sie bitte Ihre E-Mail Adresse ein um Ihr Passwort zurückzusetzen