> Home > O nás > Podnikové poslanie

Podnikové poslanie

Značka Lorencic Bauservice už viac než 25 rokov znamená techniku a servis pre profesionálnych stavbárov! Každý deň získavame vďaka orientácii na produkty a servis spokojných zákazníkov nielen v Rakúsku alebo aj v ďalších častiach strednej a východnej Európy.

Úžitok, ktorý ponúkame profesionálnym stavbárom, vzniká z rozsiahleho sortimentu značiek stavebných strojov, príslušenstva, špeciálnych stavebných materiálov a služieb v tej najvyššej kvalite. Naši pracovníci v servisných centrách Lorencic ponúkajú inovatívne a na mieru šité riešenia. Ich fundované odborné znalosti a zanietenie z nás dlhodobo robia spoľahlivého partnera pre našich zákazníkov.

Dipl.-Ing Walter Pacher, CEO Lorencic

Naše podnikové poslanie


Značka Lorencic Bauservice znamená techniku a servis pre profesionálnych stavbárov!

LORENCIC popredná medzinárodná spoločnosť zameraná na obchod a služby ponúka rozsiahle portfólio produktov a vynikajúce poradenstvo.

Vďaka silnej orientácii na produkty a servis sme prví, na koho sa naši zákazníci obracajú. Dôvodom je kvalita našich činností, fundované odborné znalosti a technická kompetencia.

Predaj, servis, opravy a prenájom sa vykonáva cez naše vlastné servisné centrá. Naše produkty a služby sú rýchle a pohodlne dostupné.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a úzkym vzťahom so zákazníkmi vznikla bezpečnosť a dôvera.

Náš vzťah so zákazníkmi, dodávateľmi a pracovníkmi by sa dal charakterizovať ako nefalšovaná úcta, zanietenie a uvedomelá zodpovednosť.

Najväčší dôraz kladieme na vzájomnú podporu a priateľskosť pri vzájomnej interakcii. Profesionálne konanie každého z nás prispieva k celému obrazu spoločnosti.

 

Katalóg Lorencic

Listovať online alebo stiahnuť katalóg

Prejsť do katalógu

Kompetentné poradenstvo

Radi sme Vám k dispozícii

Prevádzky

Lorencic stroje v požičovni

Nájomné zariadenie v našom prenájme

Prístroje na požičanie

Login erfolgreich

Zurück zur Home

Reset erfolgreich

Wir haben Ihnen eine E-Mail gesendet
Zurück zur Home

Login

Der Benutzer oder das Passwort ist falsch
Loggen Sie sich bitte ein
Passwort vergessen?

Passwort vergessen?

Die eingegebene E-Mail Adresse wurde nicht gefunden
Tragen Sie bitte Ihre E-Mail Adresse ein um Ihr Passwort zurückzusetzen